Występowanie znaków parkinsonowskich i związana z nimi śmiertelność we wspólnotowej populacji osób starszych ad 7

Posted in Uncategorized  by admin
December 4th, 2018

Ponieważ częstość występowania parkinsonizmu u osób starszych wydaje się podwajać z każdą kolejną dekadą życia, parkinsonizm najprawdopodobniej rozwinie się przed śmiercią u wielu osób, które nie zostały zakwalifikowane do stanu wyjściowego. Poza liczbą obecnych objawów nie było pomiaru nasilenia parkinsonizmu. Nie można było określić względnych proporcji łagodnego, umiarkowanego i ciężkiego parkinsonizmu. Jest prawdopodobne, że znaczna część parkinsonizmu była łagodna; byłoby to zgodne z danymi populacyjnymi dotyczącymi innych przewlekłych stanów neurologicznych. [23] Jest możliwe, że oszacowanie częstości występowania parkinsonizmu byłoby wyższe, gdyby uwzględniono osoby żyjące w instytucjach. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez National Institute on Aging (umowy nr 1-AG-0-2107 i NO1-AG-1-2106, umowa o współpracy AG06789 i dotacja AG10161).
Jesteśmy wdzięczni mieszkańcom East Boston i pracownikom Centrum Zdrowia w East Boston Neighborhood za ich współpracę i wsparcie; oraz Danowi Tancredi do programowania i analiz statystycznych.
Author Affiliations
Od Rush Institute on Aging (DAB, LAB, AMM, DAE) i Departamentu Nauk Neurologicznych (DAB, KMS, CGG), Rush University i Rush-Presbyterian-St. Luke s Medical Center, Chicago; oraz plan zdrowia społeczności Harvard, Boston (DMP).
Prośba o przedruk do Dr. Bennetta w Instytucie pośpiechu na temat starzenia się, 1645 W. Jackson Blvd., Suite 675, Chicago, IL 60612.
[patrz też: opadnięta powieka, ginekologia estetyczna szczecin, usunięcie endometriozy ]

Tags: , ,

Leave a Reply

Powiązane tematy z artykułem: ginekologia estetyczna szczecin opadnięta powieka usunięcie endometriozy