Występowanie znaków parkinsonowskich i związana z nimi śmiertelność we wspólnotowej populacji osób starszych ad 7

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ponieważ częstość występowania parkinsonizmu u osób starszych wydaje się podwajać z każdą kolejną dekadą życia, parkinsonizm najprawdopodobniej rozwinie się przed śmiercią u wielu osób, które nie zostały zakwalifikowane do stanu wyjściowego. Poza liczbą obecnych objawów nie było pomiaru nasilenia parkinsonizmu. Nie można było określić względnych proporcji łagodnego, umiarkowanego i ciężkiego parkinsonizmu. Jest prawdopodobne, że znaczna część parkinsonizmu była łagodna; byłoby to zgodne z danymi populacyjnymi dotyczącymi innych przewlekłych stanów neurologicznych. [23] Jest możliwe, że oszacowanie częstości występowania parkinsonizmu byłoby wyższe, gdyby uwzględniono osoby żyjące w instytucjach. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez National Institute on Aging (umowy nr 1-AG-0-2107 i NO1-AG-1-2106, umowa o współpracy AG06789 i dotacja AG10161).
Jesteśmy wdzięczni mieszkańcom East Boston i pracownikom Centrum Zdrowia w East Boston Neighborhood za ich współpracę i wsparcie; oraz Danowi Tancredi do programowania i analiz statystycznych.
Author Affiliations
Od Rush Institute on Aging (DAB, LAB, AMM, DAE) i Departamentu Nauk Neurologicznych (DAB, KMS, CGG), Rush University i Rush-Presbyterian-St. Luke s Medical Center, Chicago; oraz plan zdrowia społeczności Harvard, Boston (DMP).
Prośba o przedruk do Dr. Bennetta w Instytucie pośpiechu na temat starzenia się, 1645 W. Jackson Blvd., Suite 675, Chicago, IL 60612.
[patrz też: opadnięta powieka, znamiona barwnikowe zdjęcia, wróżka beata kalisz ]

Tags: , ,

No Responses to “Występowanie znaków parkinsonowskich i związana z nimi śmiertelność we wspólnotowej populacji osób starszych ad 7”

 1. Gabriela Says:

  jest tam selen , omega 3, witamina D, cynk, kwas foliowy

 2. Eliza Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: lekarskie wizyty domowe[...]

 3. Aleks Says:

  to lepiej na wszelki wypadek wyciąć

 4. Wiktoria Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Gainery[...]

 5. Marek Says:

  Czytam i czekam, że znajdę jakieś wyjaśnienie

 6. Marcelina Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu białko odżywka[...]

 7. Snake Eyes Says:

  U mnie szybko udalo sie wrocic do normalnego funkcjonowania

Powiązane tematy z artykułem: opadnięta powieka wróżka beata kalisz znamiona barwnikowe zdjęcia