Medicares Transitional Care Payment – krok w kierunku domu medycznego cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Po zdefiniowaniu kryteriów zaawansowanej podstawowej opieki zdrowotnej CMS będzie również musiał zdecydować, czy to ona, czy jednostka akredytująca, określi, które praktyki lekarza kwalifikują się. Przyjęcie rozszerzonej płatności za usługi świadczone przez zaawansowaną praktykę podstawowej opieki medycznej nie byłoby ograniczone do lekarzy przeszkolonych w tradycyjnych specjalnościach podstawowej opieki zdrowotnej, ani też wszyscy lekarze podstawowej opieki zdrowotnej nie kwalifikują się lub nie chcą się zakwalifikować, aby otrzymywać podwyższoną opłatę za ten wyższy poziom opieki zdrowotnej. usługa. Jednak biorąc pod uwagę funkcje, jakie lekarze musieliby wykonywać, by spełnić standardy domu opieki podstawowej opieki zdrowotnej, takie podejście polityczne mogłoby pomóc w przekierowaniu zasobów do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, wykazujących zdolność do świadczenia lepszej jakości usług. Ponadto opracowanie metody identyfikacji lekarzy, których praktyki mogą świadczyć zaawansowane usługi podstawowej opieki zdrowotnej, złagodziłoby obawy dotyczące umożliwienia lekarzom wystawiania rachunków za usługi bez kontaktu twarzą w twarz bez towarzyszącej wizyty w biurze. Dlatego taka polityka, jeśli została zaprojektowana i właściwie wdrożona, mogłaby zwiększyć płatności za świadczenie podstawowych usług opiekuńczych i pozwoleń w bardziej efektywny sposób.
Przyjmując politykę płatności w ramach opieki przejściowej, CMS zaczęła przesuwać więcej środków finansowych na opiekę podstawową i otworzyła drzwi do dalszego wzrostu płatności podstawowej opieki zdrowotnej w zamian za większą odpowiedzialność i skuteczność, które sugerują badania, poprzez model domu medycznego. 5 Niejasne jest, czy takie korzyści są najlepiej osiągane poprzez zwiększoną opłatę za usługę. Korzystanie z harmonogramu opłat w celu rozszerzenia świadczenia zaawansowanych usług podstawowej opieki może przynieść korzyści populacji Medicare, ale takie płatności mogą również stanowić zachętę do wizyt, które nie przyniosą oczekiwanych korzyści wyższej jakości i niższych kosztów. CMS ma na celu formułowanie polityki na podstawie badań CMMI, ale w pewnym momencie będzie musiała przejść do czegoś lepszego. Zasada lekarza w zakresie płatności za 2013 r. Sugeruje, że ten dzień już wkrótce.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Biura Asystenta Sekretarza ds. Planowania i Oceny (ABB, RK) oraz Centrów Usług Medicare i Medicaid (JDB), Departamentu Zdrowia i Usług dla Ludności USA, Washington DC; oraz Wydział Medycyny, University of California, San Francisco, San Francisco (ABB).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Komisja Funduszu Wspólnoty Brytyjskiej w sprawie systemu opieki zdrowotnej o wysokiej wydajności. Droga do amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej o wysokiej wydajności: wizja na rok 2020 i polityka, która utoruje drogę. Nowy Jork; The Commonwealth Fund, luty 2009 (http://www.commonwealthfund.org/~/media/Files/Publications/Fund%20Report/2009/Feb/The%20Path%20to%20a%20High%20Performance%20US%20Health%20System /1237_Commission_path_high_perform_US_hlt_sys_WEB_rev_03052009.pdf).

2. Raport GAO: projekt administracji publicznej Obamy o wartości 8 miliardów dolarów. Waszyngton, DC: Komisja ds. Nadzoru Nadzoru nad Rządem i Rządu Przesłuchanie 25 lipca 2012 r. (Http://www.oversight.house.gov/hearing/gao-report-the-obama-administrations-8-billion-extralegal- healthcare- expending -projekt/).

3 Centers for Medicare & Medicaid Services. Modyfikator płatności oparty na wartości lekarza zgodnie z harmonogramem opłat dla lekarza Medicare: ostateczna zasada. Fed Regist 2012; 77: 68891-69380 (http://www.gpo.gov/fdsys/pkg/FR-2012-11-16/pdf/2012-26900.pdf)
Medline
4. Hesselink G, Schoonhoven L, Barach P, i in. Poprawa przekazywania pacjentów ze szpitala na opiekę podstawową. Ann Intern Med 2012; 157: 417-428
Crossref Web of Science Medline
5. Grumbach K, Grundy P. Wyniki realizacji ukierunkowanych na pacjenta interwencji medycznych w domu: przegląd dowodów z prospektywnych badań ewaluacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Washington, DC: Pacjent-Środek Podstawowej Opieki Współpracy, 16 listopada 2010 r. (Http://www.pcpcc.net/files/evidence_outcomes_in_pcmh.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (17)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: patentex oval, helimed katowice, zespół moebiusa ]

Tags: , ,

No Responses to “Medicares Transitional Care Payment – krok w kierunku domu medycznego cd”

 1. Wiktor Says:

  a jaK DOPADNIE CHOROBA,NIE PODDAWAĆ SIĘ

 2. Gabriel Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: detoks[...]

 3. Chuckles Says:

  leczenie raka jądra polega na jego usunięciu

 4. Martyna Says:

  [..] Cytowany fragment: plan treningowy na masę[...]

 5. Mieszko Says:

  Dlatego chyba wolę nawet się nie diagnozować

Powiązane tematy z artykułem: helimed katowice patentex oval zespół moebiusa