Korzystanie ze współdzielonych oszczędności w celu wspierania skoordynowanej opieki nad podwójnymi eligiblami ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aby ułatwić przejście, prawie wszystkie państwa wprowadzają tak zwane metody pasywnej rekrutacji, aby rozszerzyć udział w organizacjach opieki koordynowanej. Rejestracja pasywna polega na automatycznym zapisaniu uprawnionych beneficjentów do CCE z możliwością rezygnacji. Metoda przypisania zwykle wykorzystuje informacje o potrzebach beneficjenta, aby dopasować go do możliwości CCE. Techniki pasywnej rekrutacji zyskały znaczną wiarygodność, ponieważ odniosły sukces w zwiększaniu wskaźników uczestnictwa w sponsorowanych przez pracodawców programach emerytalnych 401 (k). W takich przypadkach naturalne skłonności do bezwładności są wykorzystywane, aby skłonić ludzi do oszczędzania na emeryturę. Dobroczynne efekty pasywnej rekrutacji są oczywiste: ludzie otrzymują pieniądze od swoich pracodawców na emeryturę. Brak przyłączenia się do planu 401 (k) pozostawia pieniądze na stole, a nie uczestnik gorzej.
Zastosowanie pasywnej rekrutacji do CCE najprawdopodobniej przyniosłoby wyższy wskaźnik rejestracji, umożliwiając państwom ustanowienie CCE dla masy krytycznej rejestrujących. W przypadku beneficjentów, którzy kwalifikują się do otrzymania podwójnego dofinansowania, korzyści mogą być mniej widoczne. Wiele z tych osób mogło nawiązać szereg relacji z dostawcami, aby ich opieka była skutecznie zarządzana w ramach systemu opłat za usługę. Ponieważ skoordynowana opieka w ramach ustalonej globalnej płatności (np. Kapitalizacja) lub warianty tego podejścia mogą stworzyć zachęty do ograniczenia usług, istnieje ryzyko nieskutecznego leczenia. Niektórzy beneficjenci mogą zatem odczuć, że przejście na skoordynowaną opiekę stanowi stratę dla nich.
W jaki sposób decydenci polityczni mogą promować samostanowienie dla wrażliwych grup społecznych i oferować im powód do angażowania się w nowy system świadczenia opieki z umowami o skoordynowanej opiece. Skoordynowana opieka nad osobami kwalifikującymi się do podwójnej edukacji opiera się na strukturze finansowania znanej jako wspólne oszczędności, w której trzy zaangażowane strony – rząd federalny i stanowy oraz CCE – dzielą się finansowymi korzyściami z koordynacji opieki. Włączenie pacjentów we wspólne oszczędności może stworzyć pozytywny powód do współpracy z CCE. Jak takie podejście może działać. Część spodziewanych oszczędności można odłożyć na konto dla każdej kwalifikującej się do dwustu osoby zapisanej do CCE. Środki na koncie mogą być kierowane przez pacjenta i mogą być wykorzystane do zakupu dodatkowych usług i pomocy, takich jak transport, modyfikacje domu i pomoc osobistą w codziennych czynnościach. Podobne typy kont zostały z powodzeniem wykorzystane dla niektórych niepełnosprawnych beneficjentów Medicaid.3
Te konta mają dwa cele. Po pierwsze, oferowanie dodatkowych świadczeń stanowi zachętę dla uczestników do angażowania się w działania CCE w sposób promujący samostanowienie. Po drugie, dodatkowe fundusze mogą zostać wykorzystane do zrekompensowania luk w usługach oferowanych przez CCE w sposób, który pomaga w zaspokajaniu indywidualnych potrzeb (łagodząc ryzyko, jakie ponosi uczestnik, przystępując do CCE). Program pieniężny i doradczy Medicaid, podobnie jak inne programy konsumenckie, tworzy konta równoważne gotówce na zakup usług i wsparcia. Rachunki te są nadzorowane przez pośrednika finansowego i zapewniają doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji w celu wspierania niezależności i integralności programów
[przypisy: norfloksacyna, choroba duplaya, medpolonia ]

Tags: , ,

No Responses to “Korzystanie ze współdzielonych oszczędności w celu wspierania skoordynowanej opieki nad podwójnymi eligiblami ad”

 1. Diana Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu miód[...]

 2. Disco Thunder Says:

  Też słyszałam bardzo dobre opinie o rehabilitacji

 3. Marek Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do fototapety do kuchni laminowane[...]

 4. Pepper Legs Says:

  Kelp nigdy nie brałam,biorę od miesiąca Hashiforte

 5. Vortex Says:

  Article marked with the noticed of: spalacze tłuszczu warszawa[...]

 6. Grzegorz Says:

  Dzięki opiece lekarza udaje mi się utrzymać dobry stan zdrowia

Powiązane tematy z artykułem: choroba duplaya medpolonia norfloksacyna