Burza i następstwa ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podano leki. Kontynuowano testy laboratoryjne. Apteka utrzymywała podłogi w zaopatrzeniu w leki. Biegacze byli umieszczani na każdym piętrze, aby wysyłać wiadomości i materiały promowe. A to na Manhattanie, dostawy pizzy i chińskie jedzenie na wynos nigdy nie zostały oznaczone – chociaż to lekarze, pielęgniarki i asystenci medyczni musieli nieść to 17 schodów. Plany ewakuacji były dyskutowane przez całą noc we wtorek, a koordynacja rozpoczęła się w środę rano. Listy priorytetowe zostały wygenerowane przez każdą kliniczną służbę. Administratorzy koordynowali działania między szpitalami. Karetki z całego kraju ustawiły się przy wejściu. Gwardia Narodowa została zmobilizowana do podjęcia ciężkiego podnoszenia.
To, co zaszło, może być opisane jako zapierające dech w piersiach. W powietrzu panowało napięcie, ale ewakuacja była płynna, spokojna i uporządkowana. Intensywne przygotowanie kliniczne poprzedzało wyjście każdego pacjenta. Najgroźniejsi pacjenci zostali sprowadzeni jako pierwsi. Następnie szpital został ewakuowany przez oddział do wczesnych godzin środowego poranka. Pacjenci, którzy nie mogli chodzić, zostali przetransportowani na sankach przez oddziały Gwardii Narodowej, którym towarzyszyli opiekunowie medyczni.
Na parterze każdego pacjenta spotkał się zespół medyczny. Znowu sprawdzono instrukcje dotyczące uwalniania, stan kliniczny i plany przeniesienia. Proces ten obejmował wszystkich, od noworodków po osoby starsze, pacjentów psychiatrycznych, pacjentów w ciąży, licznych pacjentów, którzy nie mówili po angielsku, oraz więźniów z wyspy Rikers, zarówno z oddziałów medycyny sądowej, jak i psychiatrycznej.
Do czasu zakończenia operacji w czwartek rano w szpitalu pozostało tylko dwóch pacjentów. Ich warunki medyczne wymagały windy do bezpiecznego transportu. Pacjenci ci byli pod opieką w domu, podczas gdy ekipy remontowe wypompowywały z piwnicy około 10 milionów litrów wody morskiej.
Do piątku pracownicy mogą wejść do piwnicy, aby ocenić uszkodzenia i rozpocząć naprawy. W ciągu 36 godzin jedna winda została zrehabilitowana, a dwóch ostatnich pacjentów zostało bezpiecznie ewakuowanych. Do 18:30 w sobotę, 3 listopada, Bellevue nie było pacjentów – prawdopodobnie po raz pierwszy od czasu otwarcia w 1736 roku.
Żołnierze Gwardii Narodowej i karetki pogotowia ratunkowego w szpitalu Bellevue podczas ewakuacji, 31 października 2012 r. W noc po tym, jak większość pacjentów została ewakuowana, przeszedłem obok szpitala. Dolny Manhattan nadal nie miał mocy, a First Avenue była niesamowicie czarna. Bellevue siedział ciemny i cichy, niczym potężna rzeźba Henry ego Moore a. Nagle wydawało mi się tak kruche, tak beznadziejne.
Ogrom Bellevue to więcej niż jego imponująca fizyczna obecność, więcej niż jego dziedzictwo jako najstarszego publicznego szpitala w kraju, więcej niż jego niecodzienna reputacja w kulturze popularnej. Jego wielkość ma swój status żyjącego, oddychającego organizmu medycznego. Posiada kruchą pracowitość i kakofoniczną witalność. Zaciekła lojalność, którą wzbudziła przez ostatnie 276 lat, jest widoczna zarówno w jej pracownikach, jak i pacjentach. Wielu z nas spędziło całe nasze życie zawodowe w Bellevue i nie wyobrażało sobie, że jest gdzie indziej.
Nadprzyrodzona cisza szpitala była denerwująca. Ale przytłaczające uczucie było smutne
[podobne: jaskółcze ziele sok, płaskostopie leczenie u dorosłych, znamiona barwnikowe zdjęcia ]

Tags: , ,

No Responses to “Burza i następstwa ad”

 1. Crash Test Says:

  Czy jeśli pójdę na takie USG to dostanę też zdjęcia

 2. Woo Woo Says:

  [..] Cytowany fragment: anti aging sklep online[...]

 3. Waylay Dave Says:

  Czy jeśli pójdę na takie USG to dostanę też zdjęcia

 4. Leo Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: stomatolog Żoliborz[...]

 5. Kajetan Says:

  Byłam już u dwóch dermatologów

Powiązane tematy z artykułem: jaskółcze ziele sok płaskostopie leczenie u dorosłych znamiona barwnikowe zdjęcia